Ne Yaparız

Ne Yaparız

Zamandan tasarruf etmeniz için markanızın ihtiyacı olan, birbiri ile bağlantılı ve tamamlayıcı hizmetleri bir arada sunar, her birine özenle yeni stratejiler, fikirler ve konseptler katarız. Küçük adımlarla büyük sonuçları hedefleriz.

Sosyal Medya

Sosyal medyada markanızı güçlendiririz. Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarınızın yönetimini görsellik ve dijital dünyanın analiz avantajlarıyla buluştururuz. Reklam stratejileri ile hedef kitleye ulaştırırız.

Daha Fazla

İçerik Pazarlama

Türkiye’nin henüz yeni tanıştığı bir kavram olan içerik pazarlama ile markanıza sadık, online kitleler yaratırız. Blog veya e-derginizi hedef kitlenize uygun, zengin ve özgün içeriklerle besler, hayatı sizinle takip etmeleri için düşünür ve yazarız.

Daha Fazla

Tasarım

Kurumsal kimlikten dergiye, katalogdan konsept reklama tüm creative tasarımlarınız için hayal gücümüzün ötesine geçiyoruz. Ve tüm çabamızı, geleceğe odaklı planlamalarla hem geleneksel hem de dijital tasarım uygulamalarına aktarıyoruz.

Daha Fazla

Startup Stratejiler

Henüz başlangıçta bir girişimseniz, kurumsal kimlikliğiniz başta olmak üzere birçok uzmanlık isteyen konu ile ilgili hizmet almanız gerekecektir. Medya-basın gibi farklı disiplinlere dair deneyimlerimiz ile birçok girişimi gerçeğe taşıdık. Yenilikçi, genç ve dinamik fikirlerimizi almayı unutmayın.

Daha Fazla

Medya Hizmetleri

Hizmet verdiğimiz tüm iş ortaklarımızın, bir reklam filmine sahip olması için imkânlarımızı seferber ediyoruz. Fikrialamet ile çıkılan yolculukta bir köşe yazarına ulaşmak ya da markanızın ünlüler tarafından beğenildiğini görmek pek de zor değil bizce.

Daha Fazla

Web Tasarım

Web tasarım ihtiyaçlarınızda sizin için tüm platformlar üzerinde maksimum performansla çalışan siteler hazırlarız. İhtiyaçlarınıza göre optimize edilmiş çözümler sunarız.

Daha Fazla

Dijital Pazarlama

Google arama ağı, Facebook, Twitter vb. platformlardaki reklamlarınızın stratejik hedeflemesi, kampanya organizasyonu, yönetimi ve analiz çalışmalarını, fark yaratmanızı sağlayacak niteliklerle planlarız.

Daha Fazla

Fikir ve Konsept Geliştirme

Hayatın tamamen çevrimiçi yaşandığı bir yüzyılda, yeni fikirler ve konseptlerin asla tesadüflerden ibaret olmadığını biliyoruz. Farklı düşünebilme, analiz edebilme ve birden fazla alanı aynı anda değerlendirebilme yeteneğimiz sayesinde, kitleleri peşinden sürükleyebilen proje ve pazarlama fikirlerine imza atabiliyoruz.

Daha Fazla

Nasıl Yaparız?

Markanıza odaklanırken ve üzerinde çalışırken hangi yaklaşımları benimsediğimizi ve nasıl çalıştığımızı bu bölümde görebilirsiniz. Sizinle birlikte büyümek için çok çalışıyoruz ve hep daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz.

Analiz Aşaması

Sizi dinler, ne istediğinizi anlar ve ihtiyaçlarınızı tespit ederiz. Rakiplerinizi analiz eder, notlarımızı alır ve nasıl bir yol haritası ile hedeflerimize ulaşabileceğimizi planlarız. Bunları yaparken de hedef kitlenizi ve kitlenizin sizden beklentilerini masaya yatırırız.

Uygulama Öncesi

Kalem, kâğıt, defter ve not kâğıtları bu aşamada en büyük yardımcımız olacak. Son profili oluştururken birçok denemeyi ve ön izlemeyi tekrar tekrar gözden geçiririz. Teknolojik entegrasyona geçmeden önce, en iyiyi, en doğruyu ve en net sonuca götüren yolu seçeriz.

Geliştirme ve Devamlılık

Nasıl ki bir metinin giriş, gelişme ve sonuç bölümleri varsa… Ya da nasıl bir inşaatın ilk adımı temel kazma, sonra ana iskeleti oluşturma ve son şekli verme ise bizim için de tüm süreçler bir inşa etme eylemidir. Tüm ihtiyaç kalemlerinin, en titiz çalışmanın ürünü olmasını önemseriz ve çalışırken tüm teknolojik gelişmelerden faydalanırız.

Fikir&Konsept Belirleme

Analizlerimizi önümüze alır, tüm ekibimizle beyin fırtınasından geçiririz. Küçük-büyük, iyi-kötü tüm fikirleri değerlendirmeye alır, tartışırız. Hedeflemelere uygun, doğru fikir profilini ve proje prototipini oluştururuz.

Uygulama & Tasarım & Karar

İster bir konsept reklam, ister bir strateji, ister landing page, ne olursa olsun tasarım bizim için en temel süreçtir. İnsanların bile kendini tasarladığı bu yüzyılda, yıldız olmak isteyen her marka için adım adım hayatı ve geleceği tasarlarız. Markanız için koyduğumuz tek bir noktaya bile kendi markamıza gösterdiğimiz özeni gösteririz.

Sonuç & Süreklilik

Sizi ve markanızı bir adım öteye götürecek bir proje ve konsepte sahip olmanızın yanı sıra, değişen kuşaklar ve dünyayla uyumlu ilerlemenizi sağlayacak bir ekiple çalışıyor olmanız, sizi geleceğe taşıyacak anahtardır. Birlikteliğimiz süresince, sizi bir adım öteye diğer herkesten daha erken taşımak için aksiyon alacak ve öngörülerimizi size ‘doğruluğunun anlaşılacağı zamandan’ çok daha önce sunabilmek için çalışacağız.